جستجوی محصولات
کد کالا :تاپ_شل_هیدروکن
تعداد بازدید: ۱۵۲۸
تعداد نظرات: ۰

تاپ شل هیدروکنتاپ شل هیدروکن

انواع تاپشل هیدروکن :

 • تاپشل دو بازو کوتاه
 • تاپشل دو بازو بلند
 • تاپشل سه بازو
 • تاپشل 4 هیدروکن
 • تاپشل 5 هیدروکن
 • تاپشل 6/5 هیدروکن
 • تاپشل 8 هیدروکن

هیدروکن یکی از سنگ‌شکن‌های پرکاربرد خط تولید کارخانجات است که از آن برای خردایش سنگ‌های سخت کمک می‌گیرند. این سنگ‌شکن مانند هر دستگاه دیگری، از قطعات مختلفی تشکیل شده است که تاپ شل یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. تاپ‌شل هیدروکن بر روی قسمت بالایی سنگ شکن نصب شده و با 12 پیچ بر روی قطعه دیگری به نام باتمشل بسته می‌شود. کنار هم قرار گرفتن این دو قطعه و همراهی منتل و کانکیو، منجر به خرد شدن سنگ‌ها به قطعات کوچک خواهد شد. برای ساخت تاپ شل معمولا از فولادهای منگنزی یا فولاد کربنی کمک می‌گیرند تا قطعه طول عمر بالایی داشته باشد. 

عملکرد تاپشل هیدروکن

تاپ شل هیدروکن بر روی باتمشل قرار دارد و کانیکو در داخل این قسمت جای گرفته است. قسمت انتهایی شفت اصلی هم به تاپ شل متصل می‌گردد. مواد ورودی دستگاه سنگ شکن هیدروکن از بین دو بازوی تاپ شل وارد دستگاه می‌شود و سپس با چرخش شقف اصلی، فضای بین کانکیو و منتل بسته خواهد شد. با بسته شدن فاصله بین منتل و کانکیو عمل خردایش صورت می‌پذیرد.

انواع تاپ شل هیدروکن

تاپ‌شل هیدروکن در انواع مختلفی تولید می‌شود که سه نوع پرکاربرد عبارت است از:

 • تاپشل هیدروکن دو بازو کوتاه
 • تاپشل هیدروکن دو بازو بلند
 • تاپشل هیدروکن سه بازو

هر کدام از این تاپ‌شل ها دارای جنس متفاوتی بوده که نوع و جنس آن تعیین کننده وزن نهایی قطعه خواهند بود. این قطعه در صورت نیاز کافرما با سایز و وزن مورد نظر شما قابل تولید است.

سنگ‌شکن ها دائما با سنگ‌ها برخورد می‌کنند و همین امر سبب می‌شود پس از مدتی قطعات آن نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کنند. جهت افزایش کارایی سنگ شکن و کمک به سرعت گرفتن مراحل فرآوری مواد، لازم است قطعه فرسوده را پیدا کرده و با یک قطعه جدید جایگزین کنید. تاپ شل هیدروکن از جمله قطعاتی است که برای تعویض آن نیازی به جابجایی سنگ شکن نخواهد بود و پس از خرید قطعه، در محل اصلی دستگاه می‌توان تاپ شل جدید را جایگزین قطعه قدیمی آن کرد.

محصول مرتبط :

 

تولید شده از جنس فولاد کربنی


پوسته اصلی هیدروکن از دو قطعه سنگین کربنی به نام های تاپشل و باتمشل ساخته شده است . تاپشل توسط دوازده پیچ اصلی به باتمشل هیدروکن بسته می شود. کانیکو درون تاپشل قرار می گیرد . در قسمت فوقانی تاپشل اسپایدر بسته می شود. بار ورودی از بین بازوهای دوطرف تاپشل به داخل دستگاه ریخته می شود.

خرید تاپ شل هیدروکن

پوسته اصلی هیدروکن از دو بخش مجزا به نام تاپشل و باتمشل تشکیل شده است . تاپشل که در قسمت فوقانی هیدروکن بر روی باتمشل بسته می شود محفظه ای است که در آن کانکیو قرار می گیرد و عمل خردایش در آن ضورت می گیرد. بار ورودی از قسمت بالای تاپشل ، از بین بازو های آن وارد سنگ شکن می شود.

 

سنگ شکن هیدروکن از نوع مخروطی بوده و به عنوان سنگ شکن ثانویه کاربرد دارد. عمل خردایش در سنگ شکن هیدروکن ها توسط بسته شدن فاصله بین منتل و کانکیو صورت می پذیرد این شکاف سنگ شکن هیدروکن بوسیله اکسنتریک که در پایین شافت اصلی قرار دارد و باعث چرخش شافت سنگ شکن هیدروکن اصلی می شود باز و بسته می شود. با تغییر دهانه باز بین منتل و کانکیو توسط جک بالا برنده می توان آنالیز بار خروجی را مطابق با نیاز تغییر داد.

 

همچنین با تغییر سایز اکسنتریک سنگ شکن هیدروکن می توان سرعت عبور و اندازه بار خروجی را تغییر داد. کلیه قطعاتی اصلی سنگ شکن هیدروکن که با بار در تماس مستقیم هستند از فولاد منگنزی مولیبدن دار ساخته شده اند که مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش دارند. قسمتهای خرد کننده سنگ شکن هیدروکن (منتل و کانکیو) دارای شکل مخروطی (کونیک) هستند و در نهایت دهنه گشاد منتل معادل ۳۶ اینچ است. بنا به موارد فوق این دستگاه به سنگ شکن هیدروکن ۳۶ اینچ معروف است.

 

در صورتی که هیدروکن را به عنوان سنگ شکن اولیه و قلوه شکن بخواهنداستفاده کنند باید سایز تاپشل آن را نیز تغییر داد. در سنگ شکن هیدروکن از دو نوع منتل 2 و منتل 4 استفاده می شود که منتل 2 همراه کانکیو 2  یا کانکیو 4 بر روی هیدروکن بسته می شود، در این صورت سنگ شکن به عنوان ماسه ساز مورد استفاده قرار می گیرد. در هر دو حالت فوق از تاپشل 4 استفاده می شود. اما اگر بخواهیم از سنگ شکن هیدروکن به عنوان درشت شکن استفاده کنیم باید منتل 4 را همراه کانکیو 4، کانکیو 5، کانکیو 5/6، کانکیو 7 یا کانکیو 8 استفاده کنیم.    

 

 • هیدروکن مدل 36-2 با منتل 2 کانکیو 2 و تاپشل 4
 • هیدروکن مدل 36-3 با منتل 2 کانکیو 4 و تاپشل 4
 • هیدروکن مدل 36-4 با منتل 4 کانکیو 4 و تاپشل 4
 • هیدروکن مدل 36-5 با منتل 4 کانکیو 5 و تاپشل 5
 • هیدروکن مدل 36-6/5 با منتل 4 کانکیو 6/5 و تاپشل 6/5
 • هیدروکن  مدل 36-8 با منتل 4 کانکیو 8 و تاپشل 8
برچسب ها

خصوصیات

مدل: تاپ شل

گروه: هیدروکن

نمایندگی: دلتاسنگ شکن

نوع جنس: فولاد

وضعیت: موجودبخش نظراتکاربر گرامی تا کنون نظری برای این محصول ثبت یا فعال نشده است ، نفر اول باشید

گیربکس کرانویل | بازرگانی دلتا سنگ شکن

قطعات یدکی هیدروکن

کانکیو و کاربرد آن در هیدروکن

چکش hs10

بوش اسپایدر هیدروکن

فروش شانه فک ضد سایش

غلاف شفت هیدروکن

دنده کرانویل پینیون

بوش برنجی هیدروکن

شیر برقی هیدروکن

بوش فولادی هیدروکن

کانکیو منتل ضد سایش

رولیک تفلونی

رولیک پرسی

رولیک معمولی

رولیک جوشی

رولیک بلبرینگ تعویضی

رولیک ضربه گیر نوار نقاله

سقفی034کوبیت

سقفی 035کوبیت

سقفی کوبیت

بغلبند ناف دار کوبیت

بغل بندکوبیت

فولی سر شفت کوبیت

فولیسر الکتروموتور

فنر چکش کوبیت

نعل اسبی

پیچ مهره کوبیت

بوش کوبیت

بلبرینگ کوبیت

شفت کوبیت

پیچ رگلاژ

ابرویی کوبیت

جا سندانی

روتور کوبیت

درپوش های یاتاقان کوبیت

رینگ گردگیریاتاقان کوبیت

سندان کشویی کوبیت

سقفی کوبیت 180

خشاب چکش کوبیت

روپوش روتور کوبیت

سندان توپر سه پیچ کوبیت

شانه فک ثابت

شانه فک متحرک

فک بند سنگ شکن فکی

یاتاقان فک

توگل فک

دسته موتور(ضربه گیر)هیدروکن

کولر خنک کننده هیدروکن

سقفی کوبیت 120


برخی از خدمات دلتاسنگ شگن

ما در میان رقبا،بهترین هستیم

کیفیت محصولات

سرلوحه ی ما در بازرگانی دلتاسنگ شکن،ارائه محصولات با کیفیت ، رضایت مشتری و ایجاد یک سابقه خوشنام می باشد

ضمانت محصول

هنگامی که از ما خرید می کنید خاطرجمع باشید.کیفیت محصولات ما ضمانت است،اما بازهم کنار شما تا لحظه آخر هستیم

بهترین مشاوره

در بازرگانی دلتاسنگ شکن،به صورت دقیق و بر اساس نیاز مشاوره می شوید،مشاوره ما رایگان است،حتی اگر خرید نکنید

تفاوت دلتاسنگ شکن در چیست؟

1 . ما مشتریان خود را در بالاترین اولویت قرار می دهیم.پس محصولات با کیفیت ارائه می دهیم و اگر نیاز باشد بهترین مشاوره را در اختیار آنها قرار داده و پس از خرید ، پشتیبانی دائمی به آنها هدیه می دهیم

ضمانت و پشتیبانی ما تایید شده است.کافی است پس از خرید مشکلی برای شما رخ دهد ، سریعا در کنار شما خواهیم بود و تا راه اندازی و خاطرجمعی شما ، کنارتان خواهیم ایستاد