جستجوی محصولات
کد کالا :کانکیو_منتل_هیدروکن
تعداد بازدید: ۱۱۵۵
تعداد نظرات: ۰

کانکیو منتل 

کانکیو منتل چیست؟


کانکیو منتل از قطعات اصلی و مهم در سنگ شکن های هیدروکن به شمار می رود. در واقع کانکیو و منتل دو قطعه حیاتی هستند که یک سنگ شکن را تشکیل می دهند. این قطعات از جنس منگنز بوده و از مقاومت خوبی در برابر خردایش و فرسودگی برخوردارند. با ورود سنگ به داخل سنگ شکن مخروطی عمل خردایش توسط کانکیو و منتل و تحت فشار بسیار بالای سنگ شکن هیدروکن انجام می پذیرد.

 

وظیفه کانکیو و منتل هیدرکن


سنگ شکن های مخروطی مانند هیدروکن که در سنگ شکن های ثانویه کاربرد دارد، عمل خردایش را به صورت بسته شدن فاصله بین کانکیو منتل انجام میدهند. شکاف بین کانکیو و منتل و چرخش سنگ شکن سبب انجام عملیات می شود. در این حالت با تغییر دهانه کانکیو و منتل به وسیله جک میتوان میزان بار خروجی را بر اساس نیاز تغییر داد.

 

در شرایط مختلف استخراج از معدن و راهسازی بسیار مشکل سنگ های بزرگ در مسیر کار بوجود می آید، کانکیو منتل و سنگ شکن هیدروکن امکان خرد کردن سنگ های بزرگ و تبدیل آن به خرده سنگ را فراهم می کند و می توان در کارخانه شن و ماسه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

ابعاد کانکیو منتل


در سنگ شکن هیدروکن 36 اینچی دهانه کانکیو منتل 36 اینچ است و دارای شکل مخروطی می باشد. این تفاوت ابعاد به این دلیل است که در برخی موارد ابعاد سنگ های خوراک برای انجام عمل خردایش متفاوت است و بر اساس ابعاد سنگ ها کانکیو منتل انتخاب می شود. از دیگر سو محصول خروجی این سنگ شکن در صورت تغییر ابعاد آن متفاوت خواهد بود و هر کدام از این ابعاد مصارف خاص خود را دنبال می کند.

 

استفاده از کانکیو منتل


به طور معمول در سنگ شکن ها برای سنگ شکن ابندایی یا قلوه شکن از کانکیو منتل با ابعاد مختلف استفاده می شود، برخی کانکیو منتل ها با منتل2 و منتل 4 استفاده می شوند که منتل 2 همراه با کانکیو 4 یا کانکیو 2 بر روی هیدروکن بسته می شود. اما در ابعاد بزرگتر سنگ شکن کانکیو منتل باید ابعاد بزرگتری داشته باشد.

 

کانکیو هیدروکن

کانکیو هیدروکن سنگ‌های ورودی به دستگاه را تحت فشار قرار می‌دهد و نقش مهمی در کوچک کردن سنگ‌ها ایفا می‌کند. در هیدورکن بیشترین برخورد سنگ‌ها با کانکیو است و بسته به نوع سنگ و میزان استفاده باید در بازه‌های زمانی مشخص آن را تعویض نمایید. کانکیو در انواع کانکیو 4 شاخک، کانکیو 2 شاخک، کانکیو 7 شاخک، کانکیو 8 شاخک، کانکیو 5.5 شاخک و کانکیو 6.5 شاخک تولید می‌شود.

نحوه کار کانکیومنتل


در سنگ شکن هیدروکن، عمل خردایش با بسته شدن کانکیو و منتل انجام می گیرد، در این سنگ شکن، کاهش فاصله بین کانکیو منتل، و عملیات قسمت متحرک یعنی منتل و استحکام قسمت ثابت یعنی کانکیو، عملیات خرد شدن سنگ ها اتفاق می افتد. شفت اصلی با نگه درای از از قطعات مختلف در عمل خردایش نقش مهمی را بر عهده دارد.

 

ساختار کانکیو منتل


کانکیو و منتل با ساختار مخروطی شکل خود در صورت تغییر فاصله بین کانکیو و منتل سایز بار خروجی تغییر می کند. منتل روی شفت هدسنتر قرار می گیرد و فاصله بین کانکیو و منتل قابل تغییر می باشد. قسمت پایین منتل به تناسب با اندازه هد سنتر قالب می شود. در این صورت محصول خروجی قابل اندازه گیری است که و برای مصارف مختلف می توان محصول خوروجی مناسب آن را دریافت کرد.

 

تنظیم فاصله بین کانکیو و منتل


دستگاه به وسیله یک اپراتور مدیریت می شود و او به وسیله جک هیدروکن می تواند منتل را تنظیم کند، یعنی برای دستیابی به محصول نهایی با ابعاد مختلف فاصله بین کانکیو و منتل را کم یا زیاد کند. در دستگاه های هیدروکن مختلف، کانکیو منتل دارای جک دستی یا دیجیتالی می باشد. در حالت دیجیتال در صورت وترد شئن قطعات فلزی به دستگاه فورا منتل را جابجا می کند تا از بروز خسارت به دستگاه جلوگیری کند.

انواع مدل های کانکیو منتل


منتل 2 ، منتل 4،کانکیو و منتل 36-2 ، کانکیو منتل 36-3 ، کانکیو و منتل 36-4 ، کانکیو و منتل 36-5 ، کانکیو و منتل 36-6/5 ، کانکیو منتل 36-7 ، کانکیو منتل 36-8 ، کانکیو منتل 36-2 ، کانکیو منتل 36-3 ، کانکیو منتل 36-4 ،کانکیو منتل 36-5 ، کانکیو منتل 36-6/5 ، منتل کانکیو 36-7 ، منتل کانکیو 36-8

منتل 4 به همراه:

 1. کانکیو4
 2. کانکیو 5
 3. کانکیو 5/6
 4. کانکیو 7
 5. کانکیو 8
 6. هیدروکن مدل 36-2 با منتل 2 کانکیو 2 و تاپشل 4
 7. هیدروکن مدل 36-3 با منتل 2 کانکیو 4 و تاپشل 4
 8. هیدروکن مدل 36-4 با منتل 4 کانکیو 4 و تاپشل 4
 9. هیدروکن مدل 36-5 با منتل 4 کانکیو 5 و تاپشل 5
 10. هیدروکن مدل 36-6/5 با منتل 4 کانکیو 6/5 و تاپشل 6/5
 11. هیدروکن  مدل 36-8 با منتل 4 کانکیو 8 و تاپشل 8

 

دلیل استفاده از کانکیو منتل در سایز های مختلف


خرد کردن سنگ ها در ابعاد مختلف نیاز به استفاده از انواع مختلف کانکیو منتل دارد، ابعاد کانکیو منتل به حجم سنگ بستگی دارد تا بهترین نتیجه را با استفاده از هیدروکن دریافت کنیم.

می بایست برای تعیین مصالح خروجی از کانکیو منتل ابعاد خروجی را انتخاب و بر اساس نیاز اقدام به استفاده از ابعاد مختلف کانکیو منتل نمود. این تجهیزات بر اساس نیاز شما از خروجی کاملا منعطف عمل می کنند.

کانکیو منتل مازندران

کانکیو منتل مازندران

کانکیو منتل هیدروکن


کانکیو و منتل از مهمترین اجزای هیدروکن می باشند که در اثر فعالیت زیاد دچار سایش شده و این عمل منجر به کاهش بهره عملیاتی این دستگاه می شود. همین دلیل باعث نیاز به تعمیر یا تعویض دوره این این وسیله شده است. با اینکه این تجهیزات از فلز فولاد منگنز ساخته شده و باز هم نمی توان طول عمر خیلی زیادی را برای کانکیو منتل متصور بود. با این همه دلتاسنگ شکن، تهیه کننده انواع تجهیزات راه سازی با اراائه بهترین انواع از هر ابزاری در راستای صنعت راه سازی، کار شما عزیزان را در پیدا کردن باکیفیت ترین تجهیزات با مناسب ترین قیمت، آسان نموده است.

 

فرایند خردایش در این نوع سنگ شکن مخروطی که به عنوان سنگ شکن ثانویه کاردبرد دارد، توسط بسته شدن فاصله بین منتل (که بر روی شفت اصلی قرار دارد) و کانکیو (که داخل بدنه اصلی دستگاه یعنی تاپ شل نصب شده) صورت می پذیرد این شکاف بوسیله اکسنتریک که در پایین شفت اصلی قرار دارد و باعث چرخش شفت اصلی می شود باز و بسته می شود. با تغییر سایز دهانه باز بین منتل و کانکیو، توسط جک بالا برنده می توان سایز بار خروجی را مطابق با نیاز تغییر داد.

 

موارد استفاده کانکیو منتل


محصول بسیاری از معادن سنگ به صورت مصالح ساختمانی در ساختمان سازی و راهسازی مورد استفاده قرار می گیرد. بر طبق نوع نیاز بر اساس ابعاد محصول نهایی استخراج می شود. در صنایع مختلف مانند سنگ های نما، سرامیک و کاشی و نمای داخلی ساختمان نیز به طرق مختلف با ابزارآلات سنگ شکن و کانکیو منتل در ارتباط هستند. در واقع هنر کانکیو منتل و به طور کل سیستم های سنگ شکن و هیدروکن، ساخت انواع مصالح ساختمانی، راه سازی و شن و ماسه است.

 

اگر بخواهیم از سنگ شکن کانکیو منتل هیدروکن به عنوان سنمگ شکنم اولیه بهره برداری کنیم باید سایز تاپشل را تغییر دهیم. برای مثال در سنگ شکن هیدروکن، از کانکیو منتل با ابعاد منتل 2 و منتل 4 در کنار کانکیو 2 و کانکیو 4 استفاده می شود. در این شرایط سنگ شکن با شرایط ماسه ساز عمل می کند. گفتنی است در هر دو حالت زیر تاپشل 4 مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهیم محصول خروجی درشت تر باشد باید منتل 4 را به همراه کانکیو 5، 5/6، 7 و کانکیو 8 مورد استفاده قرار دهیم.

 

قیمت کانکیو منتل


دلتاسنگ شکن ارائه و تامین انواع تجهیزات راه سازی و قطعات مورد نیاز این صنعت، با کادری مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی در پروژه های شما می باشد. ارائه انواع کانکیو منتل با ابعاد مختلف، بهترین قیمت و بالاترین قیمت جهت استفاده شما عزیزان. به دلیل نواسانات بازار و مسائل موجود جهت استعلام قیمت ها فقط از طریق تماس با شماره های زیر اقدام نمایید.

 

در دلتاسنگ شکن با سالها تجربه می توانید سایر تجیزات راه سازی مانند انواع لوازم سنگ شکن، چکش کوبیت، چکش پارکر، انواع بوش کنگره ای و غیره را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنید. پس از تماس از جانب شما با واحد فروش دلتاسنگ شکن و پس در یافت مشاوره های لازم و تکمیل سفارش، بلافاصله خرید شما آماده ارسال و تحویل شده و شما می توانید از دریافت آن در سریع ترین زمان ممکن و در عین حال از داشتن کیفیت بسیار مناسب کتنکیو منتل و محصول خریداری شده اطمینان خاطر داشته باشد.

کانکیو منتل هیدروکن از مهمترین قطعات هیدروکن میباشد که به دلیل فعالیت زیاد ،در معرض سایش و همچنین طول عمر سریع بوده و به دلیل اهمیت این قطعه ، نیاز است که به صورت دوره ایی مورد تعویض قرار گیرد

کانکیو منتل هیدروکن از جنس فولاد منگنزی و فولاد منگنزی مولیبدن دار ساخته میشوند.

کانکیو منتل هیدروکن به شکل مخروطی میباشند. منتل برروی هدسنتر شفت بسته میشود و با تغییر سایز منتل و کانکیو سایز بار ورودی و خروجی هیدروکن تغییر میکند.

میتواند لیست مدل های هیدروکن با کانکیو منتل مناسب را در زیر مشاهده فرمایید.

هیدروکن مدل 36-2 با منتل 2 کانکیو 2 و تاپشل 4

هیدروکن مدل 36-4 با منتل 4 کانکیو 4 و تاپشل 4

هیدروکن مدل 36-5 با منتل 4 کانکیو 5.5 و تاپشل 5.5

هیدروکن مدل 36-5.6 با منتل 4 و کانکیو 5.6 و تاپشل 5.6

هیدروکن مدل 36-8 با منتل 4 کانکیو 8 و تاپشل 8

 

 

 • کانکیو منتل

 • منتل کانکیو

 • کانکیو

 • منتل

 • کانکیو هیدروکن

 • منتل هیدروکن

 • خرید کانکیو منتل

 • خرید کانکیو

 • خرید منتل

 • فروش کانکیو منتل

 • فروش کانکیو

 • فروش منتل

 • کانکیو منتل مولیبدن بالا

 • کانکیو منتل هیدروکن

برچسب ها

خصوصیات

مدل: کانکیو

نوع جنس: فولاد

نمایندگی: دلتا سنگ شکن

گروه: هیدروکن

وضعیت: موجودبخش نظراتکاربر گرامی تا کنون نظری برای این محصول ثبت یا فعال نشده است ، نفر اول باشید

گیربکس کرانویل | بازرگانی دلتا سنگ شکن

قطعات یدکی هیدروکن

کانکیو و کاربرد آن در هیدروکن

چکش hs10

بوش اسپایدر هیدروکن

فروش شانه فک ضد سایش

غلاف شفت هیدروکن

دنده کرانویل پینیون

بوش برنجی هیدروکن

شیر برقی هیدروکن

بوش فولادی هیدروکن

کانکیو منتل ضد سایش

رولیک تفلونی

رولیک پرسی

رولیک معمولی

رولیک جوشی

رولیک بلبرینگ تعویضی

رولیک ضربه گیر نوار نقاله

سقفی034کوبیت

سقفی 035کوبیت

سقفی کوبیت

بغلبند ناف دار کوبیت

بغل بندکوبیت

فولی سر شفت کوبیت

فولیسر الکتروموتور

فنر چکش کوبیت

نعل اسبی

پیچ مهره کوبیت

بوش کوبیت

بلبرینگ کوبیت

شفت کوبیت

پیچ رگلاژ

ابرویی کوبیت

جا سندانی

روتور کوبیت

درپوش های یاتاقان کوبیت

رینگ گردگیریاتاقان کوبیت

سندان کشویی کوبیت

سقفی کوبیت 180

خشاب چکش کوبیت

روپوش روتور کوبیت

سندان توپر سه پیچ کوبیت

شانه فک ثابت

شانه فک متحرک

فک بند سنگ شکن فکی

یاتاقان فک

توگل فک

دسته موتور(ضربه گیر)هیدروکن

کولر خنک کننده هیدروکن

سقفی کوبیت 120


برخی از خدمات دلتاسنگ شگن

ما در میان رقبا،بهترین هستیم

کیفیت محصولات

سرلوحه ی ما در بازرگانی دلتاسنگ شکن،ارائه محصولات با کیفیت ، رضایت مشتری و ایجاد یک سابقه خوشنام می باشد

ضمانت محصول

هنگامی که از ما خرید می کنید خاطرجمع باشید.کیفیت محصولات ما ضمانت است،اما بازهم کنار شما تا لحظه آخر هستیم

بهترین مشاوره

در بازرگانی دلتاسنگ شکن،به صورت دقیق و بر اساس نیاز مشاوره می شوید،مشاوره ما رایگان است،حتی اگر خرید نکنید

تفاوت دلتاسنگ شکن در چیست؟

1 . ما مشتریان خود را در بالاترین اولویت قرار می دهیم.پس محصولات با کیفیت ارائه می دهیم و اگر نیاز باشد بهترین مشاوره را در اختیار آنها قرار داده و پس از خرید ، پشتیبانی دائمی به آنها هدیه می دهیم

ضمانت و پشتیبانی ما تایید شده است.کافی است پس از خرید مشکلی برای شما رخ دهد ، سریعا در کنار شما خواهیم بود و تا راه اندازی و خاطرجمعی شما ، کنارتان خواهیم ایستاد